تابناک سایت خبری تابناكتحلیلی ایران است كه روزانه میلیون ها كلیک بر روی آن صورت می گیرد. تابناک روزنامه اینترنتی است که به مثابه سایت خبرگزاری فارسی بوده و شامل بخشی با عنوان تابناک ورزشی می باشد. تابناك با حفظ اصولی مانند انعكاس اخبار در اسرع وقت، به روز رسانی ساعت به ساعت، نوع طراحی سایت و... توانسته است خود را به جایگاه قابل قبولی در بین سایت های خبری برساند، به طوری كه علاوه بر اینكه روز به روز مخاطبان بیشتری را جلب كرده، مورد توجه صاحبان كسب و كارها نیز قرار گرفته است. اگر شما در حال حاضر در این صفحه هستید، احتمالا موارد فوق قبلا هم نظر شما را به خود جلب کرده است.تابناک و فرصت ها:
آیا شما برنامه ای برای استفاده از پتانسیل تابناک دارید؟ در صورتی كه مایل به معرفی سازمان، شركت و یا محصول خود از طریق این وب سایت هستید بد نیست بدانید كه اطلاع رسانی و بازاریابی چیزی فراتر از سفارش یك بنر در یك وب سایت پر بازدید است. چه بسا تبلیغات شما به صورت غلط انجام شود و یك ضد تبلیغ برایتان ایجاد كند، یا آن چنان كه فكر می كردید برایتان موثر واقع نشود و مانند شركت هایی كه تبلیغ آنها را فقط در یك بازه زمانی كوتاه می بینید، تبلیغات بنری را كنار بگذارید.
 
به هر حال در صورتی كه  مایل هستید یك كمپین موفق و كامل تبلیغاتی را شروع كنید ما برای مشاوره رایگان به شما آماده هستیم. برنامه نبض الكترونیك ضمن رزرو سریع بنرهای مورد نظر شما در كلیه وب سایتهای فارسی، خدمات بیشتری هم به شما ارائه می كند. خدماتی كه می تواند از مشاوره جامع و طراحی رایگان بنر و بهبود سایت شروع شده و تا یك كمپین درآمدزای كامل پیش رود. همچنین هزینه این تبلیغات نیز معادل و یا حتی گاهی به قیمتی پایینتر از تعرفه اصلی خود وب سایت می باشد که این حاصل همکاری بلند مدت ما با این وب سایت هاست.
 
برای دریافت تعرفه ها با ما تماس بگیرید، و جهت مشاهده وب سایت تابناک به آدرس tabnak.ir مراجعه کنید.